Limuzinų nuoma

Limuzinas INFINITI QX56


Visiškai naujas, vienas prabangiausių limuzinų Europoje. Išskirtinis salonas, disco grindys, strobe ir lazerių šviesos efektai, išorės LED apšvietimas, du veidrodiniai barai su reguliuojamais šviesos atspalviais, ledukų šaldytuvai, skystųjų kristalų televizoriai, profesionali vaizdo ir garso sistema, oro kondicionavimo sistema, intercom ryšys su vairuotoju, internetas.

Limuzinas BMW X5


Vienintelis Lietuvoje ištaigingas BMW X5 limuzinas. Limuzine yra 10 sėdimų vietų, veidrodinis baras su reguliuojamais šviesos atspalviais, šviečiantys diskai, veidrodinės lubos su žvaigždėto dangaus efektais, skystųjų kristalų televizorius, profesionali vaizdo ir garso sistema, klimato kontrolės sistema, ledukų šaldytuvas, internetas.

Limuzinas CADILLAC ESCALADE


Prabangus 20-24 sėdimų vietų limuzinas, dekoruotas Svarovski kristalais. Limuzine įrengti net trys barai, disco grindys, dūmų ir lazerių efektai, skystųjų kristalų televizorius, profesionali vaizdo ir garso sistema, ledukų šaldytuvai, klimato kontrolės sistema, telefonas ryšiui su vairuotoju palaikyti, internetas.

Limuzinas CHRYSLER 300C


Elegantiškas ir stilingas, visiškai naujas, pagamintas 2009 m., dvylikos vietų limuzinas. Unikali, balta chameleono spalva, vertikaliai atsidarančios durys, išskirtinis interjeras, neįtikėtini aukščiausio lygio vidaus ir išorės šviesos efektai, galinga garso aparatūra ir dar daug daug visko!